Oleje emulgujące

Wyróżnione produkty

Najchętniej wybierane przez naszych klientów w tej kategorii

ARTEsol

ARTEsol jest koncentratem oleju obróbkowego, przeznaczonego do sporządzania emulsji do obróbki metali skrawaniem oraz do obróbki plastycznej. Nie powoduje powstawania nitrozoamin. Wykonany jest na bazie wysokorafinowanych olejów mineralnych. Nie zawiera związków chloru, amin drugorzędowych, związków boru ani azotynu sodu.

ARTEsol Super EP

ARTEsol Super EP jest koncentratem oleju obróbkowego, przeznaczonego do sporządzania emulsji do walcowania, innych procesów obróbki plastycznej oraz do obróbki metali skrawaniem. Nie powoduje powstawania nitrozoamin. Wykonany jest na bazie wysokorafinowanych olejów mineralnych. Nie zawiera związków chloru, amin drugorzędowych, związków boru ani azotynu sodu.

ARTEsol Ultra EP

ARTEsol Ultra EP jest koncentratem, przeznaczonym do sporządzania emulsji do walcowania, innych procesów obróbki plastycznej oraz do obróbki metali skrawaniem. Nie powoduje powstawania nitrozoamin, związków boru, związków chloru, amin drugorzędowych ani azotynu sodu.

Pozostałe produkty

Dostosujemy się do każdych wymagań

ARTEsol Super Al

ARTEsol Super Al jest koncentratem półsyntetycznym oleju obróbkowego, przeznaczonego do sporządzania emulsji dla obróbki metali. Jest zalecany w pierwszej kolejności do obróbki aluminium.

ARTEsol Cu

ARTEsol Cu jest koncentratem emulsji olejowych, przeznaczonych do stosowania w charakterze cieczy hydraulicznych typu HFA-E oraz do obróbki metali skrawaniem i obróbki plastycznej. Jest szczególnie zalecany do obróbki miedzi i jej stopów. Nie powoduje powstawania nitrozoamin. Wykonany jest na bazie wysokorafinowanych olejów mineralnych. Nie zawiera związków chloru, amin drugorzędowych, związków boru ani azotynu sodu.

ARTEsol Ultra Cu

ARTEsol Ultra Cu jest stosowany do sporządzania emulsji hydraulicznych typu HFA-S. Nie powoduje powstawania nitrozoamin, związków boru, związków chloru, amin drugorzędowych ani azotynu sodu. Jest też stosowany do sporządzania emulsji chłodząco-smarujących przeznaczonych do szeregu procesów obróbki oraz szerokiego zakresu metali.

ARTErot Sol Fe

ARTErot Sol Fe jest syntetycznym koncentratem płynu myjącego do czyszczenia i międzyoperacyjnej ochrony przed korozją wyrobów ze stali i żeliwa.