Oleje nieemulgujące

Wyróżnione produkty

Najchętniej wybierane przez naszych klientów w tej kategorii

ARTEkat Specjal G

ARTEkat Specjal G jest olejem obróbkowym, przeznaczonym do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do praktycznie każdej operacji obróbki żeliwa, stali i metali nieżelaznych. Olej nie zawiera składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych). Olej ARTEkat Specjal G jest szczególnie zalecany do najcięższych rodzajów obróbki, przede wszystkim do gwintowania i przeciągania stali stopowych, w tym stali nierdzewnej.

ARTEkat 22

ARTEkat 22 jest olejem obróbkowym, przeznaczonym do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do toczenia, frezowania, wiercenia i innych operacji obróbki żeliwa, stali i metali nieżelaznych. Olej nie zawiera składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych).

ARTErot UNI

ARTErot UNI są wielofunkcyjnymi olejami do konserwacji i obróbki metalu oraz do smarowania mechanizmów obrabiarek. Wykonane są na bazie wysokorafinowanych olejów mineralnych. Nie zawierają związków chloru, metali ciężkich ani związków cynku.

Pozostałe produkty

Dostosujemy się do każdych wymagań

ARTEkat ZM

ARTEkat ZM są olejami obróbkowymi, przeznaczonymi do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do toczenia, frezowania, wiercenia (w tym głębokiego wiercenia żeliwa, stali konstrukcyjnej, miedzi i jej stopów), gwintowania i innych operacji obróbki żeliwa, stali (w tym stali narzędziowej i nierdzewnej) i metali nieżelaznych. Oleje nie zawierają składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych). Oleje ARTEkat ZM są z łatwością usuwane z powierzchni metalu w kąpielach alkalicznych.

ARTEkat HON

ARTEkat HON są olejami obróbkowymi, przeznaczonymi do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do obróbki metali nieżelaznych, żeliwa i stali honowania oraz innych operacji wymagających stosowania nieemulgujących olejów obróbkowych o niskiej lepkości. Oleje nie zawierają składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych). Oleje ARTEkat HON są z łatwością usuwane z powierzchni metalu w kąpielach alkalicznych.

ARTEkat HON Plus

ARTEkat HON są olejami obróbkowymi, przeznaczonymi do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do obróbki metali nieżelaznych, żeliwa i stali honowania oraz innych operacji wymagających stosowania nieemulgujących olejów obróbkowych o niskiej lepkości. Olej ARTEkat HON Plus jest przeznaczony głównie do obróbki stali stopowych. Oleje nie zawierają składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych). Oleje ARTEkat HON są z łatwością usuwane z powierzchni metalu w kąpielach alkalicznych.

ARTEkat Super

ARTEkat Super są olejami obróbkowymi, przeznaczonymi do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do toczenia, frezowania, wiercenia (w tym głębokiego wiercenia), dłutowania i innych operacji obróbki żeliwa, stali i metali nieżelaznych. Oleje nie zawierają składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych). Oleje ARTEkat Super zapewniają skuteczną ochronę przed korozją powierzchni metalu po obróbce, a ich stabilność umożliwia wieloletnie stosowanie bez potrzeby wymiany.

ARTEkat Super EP

ARTEkat Super EP są olejami obróbkowymi, przeznaczonymi do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do toczenia, frezowania, wiercenia (w tym głębokiego wiercenia), szlifowania i innych operacji obróbki stali narzędziowej i nierdzewnej. Oleje nie zawierają składników uważanych za szkodliwe dla środowiska pracy (związków cynku, metali ciężkich, związków chloru i innych). Oleje ARTEkat Super EP zapewniają ochronę przed korozją powierzchni metalu po obróbce, a ich stabilność umożliwia wieloletnie stosowanie bez potrzeby wymiany.

ARTEkat EP Plus

ARTEkat EP Plus jest olejem obróbkowym, przeznaczonym do stosowania w charakterze cieczy chłodząco-smarującej do toczenia, frezowania, wiercenia (w tym głębokiego wiercenia), szlifowania i innych operacji obróbki stali narzędziowej i nierdzewnej – szczególnie najtwardszych i najtrudniejszych w obróbce gatunków. Olej nie zawiera metali ciężkich ani związków chloru. Olej ARTEkat EP Plus zapewnia ochronę przed korozją powierzchni metalu po obróbce, a jego stabilność umożliwia wieloletnie stosowanie bez potrzeby wymiany.

ARTErot SZ

ARTErot SZ jest specyficznym olejem obróbkowym, stosowanym głównie w procesie szlifowania lub docierania. Jego stosowanie jest celowe przede wszystkim, jeżeli przed obróbką szlifierską lub docieraniem prowadzona jest obróbka zgrubna z użyciem chłodziw emulsyjnych.

ARTEkat EL

ARTEkat EL jest olejem obróbkowym przeznaczonym do stosowania w charakterze dielektrycznej cieczy chłodzącej do elektrodrążarek.